Leasing wyposażenia firmy

Leasing wyposażenia firmy

Czy wiesz że firmy leasingowe coraz chętniej wchodzą we współpracę z klientami, którzy poszukują korzystnych form finansowania zakupów wyposażenia biur? I nie chodzi tylko o sprzęt komputerowy, ale również o meble. Znane i cenione na całym świecie meble Kleiber nie tracą na wartości przez długi czas i są doskonałym przykładem elastyczności firm leasingowych, dając małym przedsiębiorcom możliwość wyposażenia firmy w stylowe i niezawodne meble.

Jak kupić meble Kleiber w leasingu?

Jeżeli masz upatrzone sofy Kleiber i chcesz, aby znalazły się w twojej firmie, wszystko co musisz zrobić to skontaktować się z wybraną firmą leasingową. Nie wszystkie z nich mogą być zainteresowane leasingiem mebli, ale część na pewno tak. Aby poznać ich decyzję, konieczne będzie przedstawienie kompletu informacji. Te najważniejsze to przede wszystkim oferta sklepu, w którym chcesz kupić sofę Kleiber, jej pełne dane techniczne, a także dokumenty rejestrowe twojej firmy, obejmujące również KPiR za miniony rok.

Ile czasu firma leasingowa potrzebuje na przygotowanie ostatecznej odpowiedzi? Zwykle zostaniesz o niej poinformowany w ciągu 7 dni, a czasami i szybciej. Jeśli decyzja firmy będzie pozytywna, a jej oferta będzie ci odpowiadać, nie pozostaje nic innego jak sfinalizować transakcję. Pierwszym etapem będzie podpisanie umowy leasingowej i jeśli to konieczne, wpłacenie części wartości kanapy. Pozostałymi rzeczami zajmie się leasingodawca, dokonując transakcji ze sklepem i organizując dostawę produktu do twojej firmy.

Przez jaki czas będziesz mógł spłacać swoją nową sofę Kleiber w korzystnych ratach leasingowych? Maksymalny czas trwania leasingu to 5 lat. Jednak już na etapie analizowania ofert leasingowych, będziesz mógł porównać różne warianty i zastanowić się, który z nich jest dla ciebie najkorzystniejszy. Im szybciej spłacisz wartość leasingu, tym niższe odsetki zapłacisz. Jednak z drugiej strony nie zawsze jest to korzystne pod względem podatkowym, szczególnie wtedy kiedy masz duże dochody i chcesz pomniejszyć wysokość podatku dochodowego. Wówczas raty leasingowe stanowią twój rzeczywisty miesięczny koszt, który dobrze płacić przez jak najdłuższy czas.

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Chrońmy włosy latem
Chrońmy włosy latem

Zdrowe włosy przez cały rok Słońce potrafi w bardzo negatywny sposób wpłynąć na kondycję i wygląd naszych włosów. Aby jednak...

Zamknij