Imprezy Bydgoszcz – każdy znajdzie dla siebie muzykę

Imprezy Bydgoszcz – każdy znajdzie dla siebie muzykę

W kręgu nocnej otoczki Bydgoszczy istnieje jedno miejsce, które pulsującym rytmem muzyki i ekscytującymi światłami przyciąga nocnych podróżników niczym magnes. To nie tylko klub, to królestwo rozrywki, gdzie nocy nadaje się nową magię, a wspomnienia rodzą się w blasku reflektorów. Poznaj Klub AVA 3.0, gdzie spędzisz niezapomniany wieczór.

Najlepsze imprezy w Bydgoszczy? To musi być Klub AVA 3.0!

Imprezy Bydgoszcz w klubie AVA 3.0 należą do jednych z najlepszych rozrywek miasta. To właśnie tu młodzież w każdym wieku — w tym również ta po 26 roku życia — może przeżyć niezapomniany wieczór. Każdy, kto tu przyjdzie, zabawi się przy dźwiękach muzyki z najlepszym nagłośnieniem.

Klub AVA 3.0 słynie z fantastycznego klimatu. W trójpoziomowym klubie grana jest muzyka z różnych lat. Każde piętro ma do zaoferowania nieco inny wystrój i graną muzykę. Decydując się na spędzenie nocy w klubie AVA 3.0 możesz wyszaleć się przy największych hitach lat 60., 70., 80. oraz 90. Nie zabraknie tu muzyki latino, klubowej, czy discopolo. A jeżeli zabawa przy jednym gatunku już Ci się znudzi, wówczas możesz zacząć migrację po pozostałych piętrach i potańczyć przy innej muzyce.

A jeżeli już mowa o tym, że w klubie jest kilka pięter, to warto wspomnieć o kilku kwestiach. Przede wszystkim na poziomie 0 grana jest przeważnie muzyka dla gości określanych jako tzw. Starsza Młodzież (osoby po 26.r.ż.). Na poziomie 1 możesz zabawić się przy znanych i popularnych rytmach muzyki klubowej. Z kolei ostatni 2 poziom gra różną muzykę i posiada przeszklony parkiet z widokiem na główny parkiet niższego poziomu.

Klimat dopełniają wyśmienite, kolorowe drinki oraz inne napoje alkoholowe. Drinki są przy tym przygotowywane na bazie własnych syropów oraz przerobów. W cenie zakupionego biletu masz zapewnioną ochronę, obsługę barmańską oraz kelnerską, a także szatnię i świetną muzykę.

Rezerwacje w Klubie AVA 3.0

Imprezy w bydgoskim klubie AVA 3.0 należą do jednych z najlepszych w całym mieście. Jeżeli zatem szukasz odpowiedniej miejscówki na wypad ze znajomymi, to śmiało możesz wybierać właśnie ten klub.

Lokal zajmuje się przy tym organizacją innych imprez — m.in. prywatnych, takich jak urodziny, wieczory panieńskie czy kawalerskie. Zorganizujesz tu prywatkę na każdą okazję, na której zostaną podane wyśmienite przekąski z cateringu. Wyprawisz tu również różnego rodzaju imprezy firmowe. Dla osób lubiących wielkie wejścia Klub AVA 3.0 przygotował możliwość wynajęcia limuzyny Lincoln wraz z gratisową butelką Prosecco do konsumpcji w limuzynie. Na taką niezapomnianą przejażdżkę zabierzesz maksymalnie 8 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *