Nowe trendy wśród par przygotowujących się do ślubu.

Nowe trendy wśród par przygotowujących się do ślubu.

Niewątpliwie decyzja o zawarciu związku małżeńskiego jest jedną z najpoważniejszych decyzji w życiu każdego człowieka i powinna być przemyślana oraz podejmowana świadomie, nie pod wpływem chwili. Zgodnie z danymi GUS coraz mniej par decyduje się zalegalizować swój związek, a wiek nowożeńców dobiega trzydziestki. Rosną również nasze wymagania dotyczące organizacji ślubu i wesela. Jak pokazują statystyki od kilku lat niezmiennym trendem jest styl rustykalny.

Koronkowe suknie ślubne, wesele w pałacu, dworku lub zamku, rustykalne dekoracje ślubne. Wszystkie te elementy wpisują się w tą konwencję. Powrót do natury jest również widoczny w kolorystyce. Najczęściej stosowane są różnego rodzaju pastele. Kolorem przewodnim jest oczywiście zieleń, szarość, różne odcienie drewna, biel, ecru.

Atrakcje w trakcie wesela

Nie zapominajmy również o atrakcjach, które powinny pojawić się na przyjęciu. Fotobudka, pokazy barmańskie, fajerwerki czy drink bar to już standard. Pary Młode szukają cały czas nowych atrakcji, które zaskoczą gości weselnych. Live cooking, innymi słowy gotowanie na żywo, czyli przyrządzanie na oczach gości wcześniej ustalonych z organizatorami dań doskonale wpisuje się w te trendy. Pokaz zazwyczaj rozpoczyna się od prezentacji podczas której szef kuchni opowiada krok po kroku jak powstaje dana potrawa. Po skończonym pokazie wszyscy mogą skosztować dań oraz porozmawiać z szefem kuchni. Mile widziane są również pytania do kuchmistrza.

Strona ślubna a organizacja wydarzenia

Coraz więcej młodych par decyduje się uprościć sobie ślubną organizację przekazując wszystkie najpotrzebniejsze informacje za pośrednictwem strony ślubnej. Nie tylko ułatwia ona życie nowożeńcom, ale również stanowi fantastyczną pamiątkę w postaci galerii zdjęć z możliwością wyświetlania i pobierania przez gości. Strona internetowa zakładana przez pary przygotowujące się do ślubu ułatwia przekazanie wszystkich koniecznych szczegółów organizacyjnych. Informacje jakie mogą się tam znaleźć to data i miejsce ślubu, dojazd z miejsca ślubu do sala weselnej, informacje na temat noclegu, doby hotelowej, poprawin. Często zamieszczane jest również menu i układ stołów.

Największą nowością na stronie jest możliwość potwierdzania za jej pomocą obecności w wydarzeniu. Młodzi wysyłając pocztą zaproszenia ślubne w których zawierają prośbę, aby potwierdzić obecności poprzez ślubną stronę WWW. Dodają do niej link oraz hasło.
W Internecie można znaleźć wiele darmowych kreatorów, które pozwolą stworzyć stronę dedykowaną temu wydarzeniu od podstaw. Jeżeli Parze Młodej brakuje czasu lub umiejętności, aby samodzielnie zbudować stronę warto zgłosić się do specjalisty. Wybrana agencja interaktywna zadba o czytelność strony internetowej, a nowożeńcy będą mogli cieszyć się spokojnym snem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *