Czarna karta kredytowa

Czarna karta kredytowa

Kilkadziesiąt lat temu nikt z nas nie przypuszczał, że możliwe stanie się wykonywanie transakcji bezgotówkowych. Dzisiaj płatności bez użycia gotówki stały się w naszym kraju niezwykle popularne. Banki wydają swoim klientom różnego rodzaju karty kredytowe. Różnią się one ustalonym limitem. W ofercie banków znajdują się między innymi tak zwane karty czarne.

Większość osób jest przekonanych, że kartą kredytową mogą zapłacić tylko za zakupy opiewające na niewysokie kwoty. Ale rzeczywistość jest zupełnie inna. Kartą kredytową można zapłacić nawet za luksusowy jacht, czy za samochód. Wszystko jednak zależy od tego, jaka karta kredytowa jest w naszym posiadaniu.

Aby można było zapłacić za luksusowe dobra, chociażby za wspomniany samochód, czy jacht, musimy być właścicielami specjalnej karty. Nie da się takiej transakcji wykonać nawet złotą lub platynową kartą kredytową. Na takie transakcje mogą sobie pozwolić tylko posiadacze czarnej karty kredytowej. Jest to karta wyjątkowa zastrzeżona wyłącznie dla pewnych klientów.

Czym różni się czarna karta kredytowa od innych?

Czarna karta kredytowa wyróżnia się nie tylko swoim bardzo wyszukanym wyglądem. Z kartą tą wiąże się przede wszystkim bardzo wysoki limit kredytowy przyznany przez bank. Łatwo się domyśleć się, że taką kartę mogą otrzymać tylko osoby, które osiągają bardzo, bardzo wysokie zarobki. Czarne karty kredytowe wyróżniają się także bardzo niskim oprocentowaniem. Posiadaczom czarnych kart kredytowych banki dodają również wiele bonusów. Do tych, które są najbardziej popularne należą: usługi consierge, dodatkowa polisa ubezpieczeniowa i specjalne pakiety rabatów.

Czarna karta kredytowa jest kartą bardzo elitarną. Mogą ją więc otrzymać jedynie osoby, które mają bardzo duży majątek, a ich wpływy na konto są regularne i bardzo wysokie. Niektóre banki wymagają, aby część posiadanych przez klienta aktywów została przekazana pod zarząd bankowi.

Czarną kartę kredytową może otrzymać także osoba znana, która zdecyduje się związać z bankiem i promować zarówno jego wizerunek, jak i oferowane przez niego produkty.

Sprawdza także https://habza.com.pl/trudne-kredyty/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *