Leasing wyposażenia firmy

Leasing wyposażenia firmy

Czy wiesz że firmy leasingowe coraz chętniej wchodzą we współpracę z klientami, którzy poszukują korzystnych form finansowania zakupów wyposażenia biur? I nie chodzi tylko o sprzęt komputerowy, ale również o meble. Znane i cenione na całym świecie meble Kleiber nie tracą na wartości przez długi czas i są doskonałym przykładem elastyczności firm leasingowych, dając małym przedsiębiorcom możliwość wyposażenia firmy w stylowe i niezawodne meble.

Jak kupić meble Kleiber w leasingu?

Jeżeli masz upatrzone sofy Kleiber i chcesz, aby znalazły się w twojej firmie, wszystko co musisz zrobić to skontaktować się z wybraną firmą leasingową. Nie wszystkie z nich mogą być zainteresowane leasingiem mebli, ale część na pewno tak. Aby poznać ich decyzję, konieczne będzie przedstawienie kompletu informacji. Te najważniejsze to przede wszystkim oferta sklepu, w którym chcesz kupić sofę Kleiber, jej pełne dane techniczne, a także dokumenty rejestrowe twojej firmy, obejmujące również KPiR za miniony rok.

Ile czasu firma leasingowa potrzebuje na przygotowanie ostatecznej odpowiedzi? Zwykle zostaniesz o niej poinformowany w ciągu 7 dni, a czasami i szybciej. Jeśli decyzja firmy będzie pozytywna, a jej oferta będzie ci odpowiadać, nie pozostaje nic innego jak sfinalizować transakcję. Pierwszym etapem będzie podpisanie umowy leasingowej i jeśli to konieczne, wpłacenie części wartości kanapy. Pozostałymi rzeczami zajmie się leasingodawca, dokonując transakcji ze sklepem i organizując dostawę produktu do twojej firmy.

Przez jaki czas będziesz mógł spłacać swoją nową sofę Kleiber w korzystnych ratach leasingowych? Maksymalny czas trwania leasingu to 5 lat. Jednak już na etapie analizowania ofert leasingowych, będziesz mógł porównać różne warianty i zastanowić się, który z nich jest dla ciebie najkorzystniejszy. Im szybciej spłacisz wartość leasingu, tym niższe odsetki zapłacisz. Jednak z drugiej strony nie zawsze jest to korzystne pod względem podatkowym, szczególnie wtedy kiedy masz duże dochody i chcesz pomniejszyć wysokość podatku dochodowego. Wówczas raty leasingowe stanowią twój rzeczywisty miesięczny koszt, który dobrze płacić przez jak najdłuższy czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *