Jak przygotować się do ślubu?

Jak przygotować się do ślubu?

Uroczystość ślubu zasługuje na wyjątkową oprawę, taką aby ten dzień pozostał niezapomniany. Pomysłowość staje się umiejętnością, która pozwala przygotować niebanalny, zaskakujący, idealny i trwały wystrój. Podczas uroczystości zaślubin klimat niezapomnianych chwil tworzą odpowiednio stworzone dekoracje. Nadadzą one odpowiedni nastrój i pozwolą poczuć go Państwu Młodym i Gościom.

Dekoracja domów Państwa Młodych

Na szczególną uwagę zasługuje dekoracja domu Pani Młodej, to u niej ma miejsce błogosławieństwo. Ważne by nie zapomnieć o udekorowaniu drzwi, wejścia do domu, stołu do błogosławieństwa. Świeże kwiaty będą pięknie komponować się w klimat chwili.

Dekoracja wnętrza Kościoła – ołtarz, klęczniki, krzesła

Ołtarz – miejsce, gdzie Państwo Młodzi składają wyjątkową przysięgę, ślubują i stają się mężem i żoną – to miejsce zasługuje na szczególną uwagę. Najważniejszą rolę w dekoracji ołtarza odgrywają świeże kwiaty, kompozycje, kosze kwiatowe. Florystyka ślubna staje się pięknym i prostym dopełnieniem uroczystości zaślubin.

Dekoracja sali weselnej

To na sali weselnej goście spędzą swobodnie czas, to ważne by również tutaj czuli klimat wyjątkowej okazji oraz szczególnego dnia. Dlatego ważna jest dekoracja sali.

Dekoracja stołów na przyjęciu weselnym

Na stole weselnym najważniejszym elementem jest jedzenie i napoje, ale dzięki ciekawym elementom dekoracyjnym apetyt wzrasta. Świece i świeczniki odpowiednio komponują się z dekoracją sali.

Dekoracja światłem

Magia światła i barw od zawsze poruszała wyobraźnię człowieka. Światło przyciąga uwagę. Dekoracja światłem stanowi nieodzowny i bardzo efektowny element każdej uroczystości, zarówno hucznej zabawy jak i kameralnego spotkania w rodzinnym gronie. Nie konieczne jest stosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych aby osiągnąć ciekawy efekt. Żywy płomień tworzy naturalny klimat, stąd bardzo stosowne stają się świece, świeczniki, świece pływające w odpowiednich naczyniach, które w towarzystwie świeżych kwiatów pięknie się komponują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *