Który typ zabudowy targowej wybrać i na co zwracać uwagę?

Który typ zabudowy targowej wybrać i na co zwracać uwagę?

Po potwierdzeniu udziału swojej firmy w targach branżowych przychodzi ten moment, w którym trzeba zdecydować, jak będzie wyglądało stoisko przedsiębiorstwa. Do wyboru jest kilka różnych typów zabudowy targowej. Poniżej przedstawimy najważniejsze z nich i wskażemy, które będą najlepsze dla jakich typów firm – zapraszamy!

Najczęściej spotykane typy zabudowy targowej

Podstawowym, prostym typem zabudowy targowej są stoiska konferencyjne. Składają się z niewielu elementów – przede wszystkim będzie to lada, a także specjalna “ścianka” z logo firmy. Zajmują stosunkowo niewiele przestrzeni.

Bardziej rozbudowane są stoiska modułowe. Jak sama nazwa wskazuje, składają się z różnorakich modułów, co pozwala na dopasowanie ich do swoich oczekiwań i preferencji. Ten typ zabudowy wyróżnia się szybkim, sprawnym montażem i demontażem. Bez problemu można wykorzystać je na wielu targach – wręcz warto to zrobić, ponieważ kolejne wypożyczenia zabudowy będą tańsze niż wypożyczenie pierwsze, które zawsze będzie wymagało przygotowanie pewnych elementów na nowo.

Ostatnia opcja to stoiska wykonywane na indywidualne zamówienie. Mogą mieć bardzo różne kształty, wymiary i zawartość, w zależności od tego, co dana firma sobie wymarzy.

Który typ zabudowy targowej wybrać?

Stoisko konferencyjne najlepiej sprawdzi się w przypadku małych lub początkujących firm, bądź w przypadku, gdy targi są niewielkie, a dostępna przestrzeń dla wystawców – mocno ograniczona. Takie stoisko wystarczy, aby zaprezentować się mediom czy odpowiedzieć na pytania uczestników targów. Pozwoli również na wyeksponowanie mniejszych materiałów promocyjnych.

Stoiska modułowe to świetny wybór dla firm o każdej wielkości, które chcą dobrze się zaprezentować na targach i zależy im na nowoczesnym, wysokiej klasy stoisku. Taką zabudowę można wyposażyć na bardzo różne sposoby, dzięki czemu będzie ona idealnie dopasowana do potrzeb firmy.

Z kolei stoiska wykonywane na indywidualne zamówienie, z uwagi na ich z reguły wyższą cenę, najlepiej spiszą się u średnich i dużych firm. Dają największe możliwości personalizacji, więc pomogą w zwróceniu na siebie uwagi uczestników targów.

Jeśli wciąż nie ma się pewności odnośnie do tego, który typ zabudowy targowej będzie najlepszy dla danej firmy, dobrym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się bezpośrednio z firmą, która taką zabudowę udostępnia, a więc na przykład https://www.expotextil.pl/stoiska-targowe/. Bez wątpienia po zapoznaniu się z okolicznościami, w jakich znajduje się przedsiębiorstwo eksperci będą w stanie doradzić najlepszą opcję w ramach posiadanego budżetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *