Wysyłaj tanio palety do Wielkiej Brytanii

Wysyłaj tanio palety do Wielkiej Brytanii

Pomimo tego że Wielka Brytania opuściła Unię Europejską, nie zmalało zainteresowanie tym krajem. To silna i stabilna gospodarka, która przyciąga wielu Polaków. Poszukują oni dobrego miejsca do pracy, a także chcą się rozwijać, uczą się, zakładają firmy. Rośnie więc niezmiennie eksport i import, poprawia się współpraca pomiędzy przedsiębiorcami z różnych sektorów, a także zwiększa się ilość wysyłanych przesyłek i palet do Anglii. Kurierzy stale rozbudowują oferty, dostosowując się do potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku. Poza tym oferują szybkie i tanie usługi, co sprawia, że są bardzo konkurencyjne. Warto wiedzieć o tym, że paletę do Wielkiej Brytanii mogą wysyłać tylko klienci biznesowi.

Jak wysłać paletę do Anglii?

Niezmiennie paleta do Anglii to najprostszy i najtańszy sposób na transport różnych towarów. Oczywiście ta metoda sprawdza się przede wszystkim przy przewozie ciężkich i dużych ładunków, których nie można wysłać tradycyjną pocztą. Poza tym standardowa podstawa również stabilizuje towary, więc jest świetna do transportu rzeczy o nieforemnym kształcie, delikatnych, podatnych na uszkodzenia. Oczywiście, by paleta do Wielkiej Brytanie dotarła bez uszkodzeń, musi być zapakowana zgodnie z zaleceniami przewoźnika. Nie mogą się w niej również znaleźć towary zabronione w transporcie. Ich lista wynika z międzynarodowych i krajowych przepisów oraz restrykcji przewoźnika. Do Anglii kurierzy dostarczają przesyłki na Europaletach o wymiarach 120×80 cm, większych podstawach 120×100 cm oraz półpalety 80×60. Za każdym razem platforma musi być dobrana do wielkości oraz ciężaru ładunku. W transporcie międzynarodowym najlepszej sprawdzają się właśnie standardowe palety.

Jak zamówić kuriera do Wielkiej Brytanii?

By wycenić paletę do Anglii, należy wypełnić formularz zamówienia online. To także miejsce, w którym można porównać oferty różnych kurierów, których obsługuje broker. Ma się więc dostęp do różnych rozwiązań, więc bez problemu można dopasować to optymalne do indywidualnych potrzeb. W odpowiednie miejsca należy wpisać podstawowe parametry palety do Wielkiej Brytanii. Jest to waga, wymiary przesyłki oraz kody pocztowe nadawcy i odbiorcy. Niektórzy kurierzy wycenę uzależniają od tego, jaką odległość przesyłka musi pokonać. Klient na tym etapie może również wybrać różnego rodzaju opcje dodatkowe takie jak na przykład transport ładunków niebezpiecznych ADR czy też ubezpieczenie. Są one płatne. Do Anglii przewożone są palety o maksymalnej wadze do 1200 kg oraz do wysokości 220 cm, a zlecenie jest realizowane w czasie 9 dni. Są to usługi tylko dla firm.

Sprawdź, jak wysłać paletę do Wielkiej Brytanii z serwisem Donati24.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *