Jak przebiega proces deratyzacji od A do Z

Jak przebiega proces deratyzacji od A do Z

W ddd-protect.pl stosujemy sprawdzone metody i sprzęt gwarantujący bezpieczeństwo podczas deratyzacji. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami, ustawieniami i technologią, a także posiadamy odpowiednią siłę roboczą, która zapewnia wysoką jakość usług

Mamy rygorystyczny proces kontroli i skutecznie wyeliminowaliśmy stosowanie niebezpiecznych lub nieskutecznych pestycydów dla naszych potrzeb kontroli gryzoni. Jesteśmy dumni, że jesteśmy częścią zespołu, który chroni zdrowie publiczne.

Deratyzacja w Warszawie przeprowadzana jest w kilku etapach:

 1. W miejscu dezynfekcji umieszczamy tabliczki informujące o tym fakcie, które pozwalają zachować czujność pensjonariuszom, a także zmniejszają ryzyko zabiegu.
  Sprawdzamy dokładnie cały budynek pod kątem nieszczelności i lokalizujemy wszystkie miejsca, przez które mogą przedostawać się do środka gryzonie. W Zależności od umowy albo informujemy o ich istnieniu zarządcę budynku, albo sami je naprawiamy.
 2. Oceniamy sytuację, liczbę szczurów i stan terenu przed opracowaniem planu usunięcia szkodników
 3. Musimy zlokalizować miejsca, w których pojawiają się szczury i myszy, abyśmy mogli rozłożyć w nich trucizny i pułapki.
 4. Nasz zespół stosuje najnowocześniejsze odstraszacze szczurów. Zostały zaprojektowane tak, aby były trudne do uniknięcia i prawie niemożliwe, aby jakiekolwiek inne zwierzę wykradło je ze swoich stanowisk. Karmniki sąwykonane zwytrzymałego iodpornego nauszkodzenia materiału oraz zabezpieczone przed otwarciem.
 5. Używamy różnych trucizn, zazwyczaj pokarmów przyciągających gryzonie i mieszamy je z jedzeniem, aby ładnie pachniały i przyciągały szkodniki.
 6. Trucizny o późnym działaniu działają tak samo jak środki przeciwbólowe dostępne bez recepty: dostarczają niewielką ilość trucizny i szybko przynoszą ulgę. Te szczególne rodzaje trucizn są często używane, aby powstrzymać zwierzęta przed spożywaniem żywności, która została naruszona. Szczury są bardzo inteligentne i szybko kojarzą informacje. Dlatego nasze trucizny mają opóźnione i posiadają bardzo długotrwałe działanie, a śmierć szczura następuje po 2-3 dniach. Dzięki czemu czujność szczurów zostaje uśpiona.
 7. Współpracując z naszym zespołem ekspertów monitorujemy cały proces rozsiewania i w razie potrzeby uzupełniamy truciznę.
 8. Zbieramy martwe gryzonie i usuwamy je, aby pomóc wyeliminować plagi gryzoni w domach.
 9. Wystawiamy wszystkie stosowne dokumenty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *