Przeszczep włosów w Warszawie – kiedy warto zdecydować się na zabieg? 

Przeszczep włosów w Warszawie – kiedy warto zdecydować się na zabieg? 

Łysienie to powszechny problem, który dotyczy zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Kiedy zaczynamy obserwować pierwsze objawy łysienia, najczęściej kierujemy się do fryzjera po zmianę fryzury lub sięgamy po różnego rodzaju preparaty. Jednak są to rozwiązania tymczasowe, które na dłuższą metę ani trochę się nie sprawdzają. W przypadku pierwszych objawów łysienia, dolegliwość można leczyć lekami. Niestety i na te czasem potrafi być już za późno. Co zrobić w takiej sytuacji? Najlepszym rozwiązaniem jest przeszczep włosów, który daje trwałe i wyraźne efekty. Kto może zdecydować się na przeszczep włosów? 

Przeszczep włosów – na czym polega zabieg? 

Przeszczep włosów w Warszawie to zabieg, który należy do zakresu medycyny estetycznej. Dzięki temu rozwiązaniu możesz zatrzymać wypadanie włosów i przywrócić ich pierwotne piękno. Dobrze wykonany zabieg przeszczepu włosów wygląda bardzo naturalnie. To szybki sposób na uzyskanie spektakularnych efektów i odzyskanie pewności siebie. Na czym dokładnie polega zabieg przeszczepu włosów? 

Specjalista zajmujący się przeszczepem pobiera pojedyncze mieszki włosowe z tyłu głowy i przenosi je do strefy biorczej, np. zmniejszając w ten sposób zakola lub łysienie na czubku głowy. Nowoczesne metody przeszczepu włosów są wyjątkowo nieinwazyjne. Pozwalają na przywrócenie naturalnego cyklu wzrostu włosów i jednoczesne zahamowanie ich wypadania. Przeszczep włosów w Warszawie odbywa się przy znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu jest bezpieczny i może być wykonywany w różnym wieku i przy różnych stopniach oraz rodzajach łysienia.

Przeszczep włosów w Warszawie – zalety zabiegu

Przede wszystkim zabieg pozwala na odzyskanie pewności siebie. Jest skuteczny i przynosi szybko widoczne rezultaty. Dużą zaletą przeszczepu włosów jest także fakt, że można zastosować go nie tylko na głowie, ale także na brwiach, czy brodzie. Co więcej, włosy możemy przeszczepić także w miejsce blizny, dzięki czemu zostaje ona zakryta. Z tej metody bardzo często korzystają osoby, które przeszły operacje głowy. 

Przyczyn łysienia jest naprawdę wiele. Przeszczep włosów pozwala na zakamuflowanie objawów i odzyskanie pewności siebie. Należy jednak pamiętać, że jest to metoda leczenia skutków. Dlatego zabieg przeszczepu włosów powinien iść w parze z odpowiednią terapią, która pozwoli na wyeliminowanie przyczyny łysienia. Dzięki tej metodzie możemy zahamować wypadanie mieszków włosowych oraz zagęścić włosy, które przerzedziły się wraz z wiekiem. Po przeszczepie włosów możemy nosić zarówno fryzury długie, jak i krótkie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *