Czy warto wykonywać tłumaczenia języka angielskiego przez internet?

Czy warto wykonywać tłumaczenia języka angielskiego przez internet?

Tłumaczenie dokumentów z angielskiego przez internet

Chcąc zlecić tłumaczenie często zadajemy sobie pytanie czy warto wykonywać tłumaczenie języka angielskiego przez internet? Odpowiedź jest tylko jedna – oczywiście, że tak! Tłumaczenia przez internet to wygoda – realizacja zlecenia bez wychodzenia z domu. Tłumaczenie realizowane jest online od płatności po gotowy przekład na angielski wysłany drogą elektroniczną.

Ale skąd mamy mieć pewność, że  tłumaczenie języka angielskiego będzie dobrze wykonane? Wybierajmy tylko profesjonalne biura, które chętnie pochwalą się szerokim portfolio zadowolonych klientów. Wtedy mamy pewność, że nasze tłumaczenie będzie dobrze wykonane.

Cena tłumaczenia angielskiego

Ale czy zlecając w profesjonalnym biurze nie przepłacę za tłumaczenie na angielski? Jest przecież tak wielu tłumaczy. Oczywiście, że nie. Gdyby tak było żadne z tych biur nie byłoby w stanie utrzymać się na rynku. Ceny biur są bardzo zrównane z cenami u tłumaczy. Oczywiście zawsze znajdą się tłumacze, którzy zaniżają stawki. Pamiętajmy jednak, że jeśli cena wydaje się nam śmiesznie niska – tłumaczenie może nie być najwyższej jakości. Rozsądne stawki w biurach tłumaczeń czy u tłumaczy wahają się między 38 – 45 zł za 1800 znaków ze spacjami. Za te stawki powinniśmy otrzymać najlepszej jakości tłumaczenie zwykłe.

Jakie tłumaczenia języka angielskiego wykonam przez internet?

Tłumaczenia języka angielskiego  przez internet cieszą się sporym zainteresowaniem. W ten sposób możemy przetłumaczyć większość dokumentów zarówno dokumentacji firmowej, technicznej, marketingowej, prawnej jak i wielu innych. Jednym słowem przez internet wykonamy każde tłumaczenie, które nie wymaga uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego np. aktu urodzenia.

Większość dokumentów na nasz użytek czy też w relacjach B2B nie wymaga uwierzytelnienia a co za tym idzie możemy otrzymać je drogą elektroniczną. Jest bardzo wygodna forma współpracy między biurem a firmą czy też osobą prywatną, ponieważ profesjonalne biuro tłumaczeń oprócz dobrze wykonanego tłumaczenia na angielski dopasuje nasze tłumaczenie do oryginału. Dokument będzie miał zachowany układ graficzny, tabele, czcionki jak w dokumencie źródłowym. Ponadto otrzymamy go w formie edytowalnej umożliwiającej wprowadzanie w przyszłości wszelkich zmian do dokumentu.

Podsumowując tłumaczenia języka angielskiego przez internet to wygoda, za którą idzie wysoka jakość o ile wybierzemy profesjonalne biuro lub dobrego tłumacza. To zlecenie, które wykonamy przez internet – wycenę, płatność i tłumaczenie. Jest to najwygodniejsza forma realizacji zlecenia tłumaczenia z lub na język angielski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *