Najlepsze wideorejestratory samochodowe

Najlepsze wideorejestratory samochodowe

Coraz częściej napotkać można na polskich drogach samochody wyposażone w wideorejestratory. Nie ma co się dziwić – niezależnie od swoich własnych umiejętności, podróż samochodem zawsze wiąże się z ryzykiem wystąpienia wypadku czy stłuczki. Wtedy takie nagranie z wideorejestratora może zostać wykorzystane w sprawie na naszą korzyść i oszczędzić nam wiele problemów i stresu. Ważne jest jednak, aby wideorejestrator odpowiednio dobrać i ostatecznie zdecydować się jedynie na sprawdzony produkt, taki jak ten http://techpolska.pl/navitel-r1000-recenzja/. W przeciwnym razie będziemy później żałować. Wobec tego jakie są najlepsze wideorejestratory samochodowe?

Navitel R1000

Navitel R1000 znalazł się na szczycie naszej listy, ponieważ jest to urządzenie, które w wielu recenzjach zebrało bardzo wysokie oceny (na przykład tutaj http://techpolska.pl/navitel-r1000-recenzja/).

Ten wideorejestrator nagrywa w rozdzielczości Full HD i w 30 klatkach na sekundę. Są to optymalne parametry, ponieważ nagranie 4K co prawda wygląda lepiej, ale jednocześnie znacznie większa jest także waga plików. Nagrania w Full HD ważą znacznie mniej, a wciąż są na tyle wyraźne, że mogą bez żadnych problemów posłużyć za dowód.

Ponadto Navitel R1000 jest bardzo odporny na trudne warunki atmosferyczne i poradzi sobie nawet w kiepsko oświetlonych miejscach.

SmartGPS DVR-700

SmartGPS DCR-700 jest ciekawą i budżetową opcją, jeśli nie chcemy przepłacać, ale też zależy nam na dobrej jakości nagrań.

Używając tego urządzenia możemy liczyć na nagrania w rozdzielczości Full HD. Ponadto ten wideorejestrator oferuje jeszcze kilka dodatkowych i potencjalnie przydatnych funkcji. Mowa tu przede wszystkim o trybie nocnym, który pozwoli łatwo zidentyfikować sprawców ewentualnego wandalizmu czy próby kradzieży.

Zapominalskim może przydać się opcja automatycznego włączania urządzenia wraz ze startem silnika. Nie ma w końcu nic gorszego, niż zapomnieć włączyć wideorejestrator, a później cieszyć się, że wypadek został nagrany, kiedy w rzeczywistości tak się nie stało.

Xblitz MIRROR 2016

Xblitz MIRROR 2016 jest kamerą montowaną nie na deskę rozdzielczą, a dla odmiany na lusterko. Montuje się ją łatwo i szybko, a dobrą jakość nagranych filmów zapewnia rozdzielczość Full HD (możemy także przełączyć się na nagrywanie w HD, jeśli na przykład nie mamy dużo wolnego miejsca na karcie pamięci) i wysokiej klasy stabilizacja.

Przydatna może okazać się także funkcja G-Sensor, która znajdzie zastosowanie podczas nagrywania w kiepskich warunkach atmosferycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *