Kup prezent na mikołajki i nie zbankrutuj!

Kup prezent na mikołajki i nie zbankrutuj!

Wielkimi krokami zbliżają się mikołajki. Jak, co roku zadajesz sobie pytanie, jak uszczęśliwić swoją rodzinę, a przy tym nie nadwyrężyć zbytnio swojego portfela? Poniżej znajdziecie nasze propozycje na mikołajki zarówno dla siostry, mamy, jak i ukochanego chłopaka.

Kup pomysłowy prezent na mikołajki i nie zbankrutuj!

Pomysłowy prezent na mikołajki nie musi być wcale wystawny. Drobny prezent na mikołajki to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. To, że nie masz przeznaczonego dużego budżetu na mikołajkowe prezenty, nie oznacza, że nie możesz podarować bliskim czegoś naprawdę wyjątkowego. Jeśli jeszcze nic nie zakupiliście prezentów na mikołajki, to być może zainspirują Was poniższe propozycje.

Zamiast kupować kolejną parę bokserek czy też wodę kolońską rozważ zakup bardziej niepowtarzalnego prezentu. Własnoręcznie zrobione prezenty za grosze? Dlaczego nie? Może to być wyjątkowy album ze zdjęciami lub własnoręcznie wykonana karta z życzeniami. A może masz zdolność wykonywania pięknej biżuterii? Na własnoręcznie wykonane prezenty nie wydasz dużo pieniędzy, ale musisz się przy nim postarać.

W roli prezentów mikołajkowych bardzo dobrze sprawdzają się oryginalne gadżety oraz dodatki. Takim gadżetem może być powerbank, słuchawki czy też przenośny głośnik.

Na „wstęp” do Bożego Narodzenia, czekają szczególnie najmłodsi. Również pomysłowy prezent na mikołajki dla dzieci nie musi być kosztowy, aby sprawiły im wiele radości. Młodsze dzieciaki, uwielbiają bardzo odgrywać różnorodne role i wcielać się w osoby dorosłe. Możemy podarować im domek dla lalek, czy też sterowane auta. Ciekawym rozwiązaniem dla dziecka będą również interaktywne układanki czy też puzzle. Szczególnie dziewczynki uwielbiają biżuterię oraz tatuaże, możesz podarować im naklejane tatuaże. Kolejną propozycją szczególnie dla dzieci, ale również i dla dorosłych są gry planszowe.

Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych idealnym, skromnym upominkiem będzie zakup oryginalnego, czekoladowego smakołyku. To dla wielu oczywiste, że wśród mikołajkowych prezentów, powinno znaleźć się coś słodkiego. Od wielu lat czekoladowe wyroby dla wielu osób to absolutny must have każdych mikołajek.

Przy wręczania prezentów na mikołajki warto porzucić starą zasadę, że upominek powinien być przede wszystkim praktyczny. Śmiało możesz poszukać czegoś nieco bardziej fantazyjnego. Jeśli bliska Ci osoba, nie rozstaje się z tabletem, możesz podarować jej na przykład zabawny stojak na tablet. Propozycji jest wiele. Pamiętaj również, że początkowo powinniśmy zadać sobie pytanie, jakie zainteresowania ma osoba, którą chcemy obdarować mikołajkowym prezentem. To może znacznie ułatwić Ci odpowiedni wybór.

 

Jeśli bliskie Ci osoby, nie zasłużyły jedynie na długą rózgę, to powyższe propozycja z pewnością będą odpowiednie na okazję, jaką są mikołajki. Nie zostawiaj zakupu prezentu na ostatnią chwilę!

* Własnoręcznie wykonywane prezenty są ciekawe, inne oraz oryginalne

* Na mikołajki sprawdzają się: gadżety, akcesoria, książki, zabawki czy też słodycze.

* Jeśli nie wiesz co kupić, skuś się na upominek, który będzie uniwersalny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *